Description
Asus Sonic Master X515J Notebook
| Product Name | ZenBook |
| Manufacturer | Asus |
| Device Model | UX363JA |
| Product Colour | Grey |
| Processor Family | Intel Core i5 |
| Processor Code Name | 1035G4 |
| Processor Speed | 1.10GHz |
| Storage Capacity | 256GB NVMe |
| Operating System | Windows 11 Home Single Language |
| Bluetooth | Yes |
| WiFi | Yes |
| Optical Drive | No |
| Memory Size | 8GB |
| Memory Type | DDR4 |
| Display Touch | Yes |
| Display Size | 13.3″ 2 in 1 Convertible laptop |
| Graphics Card Model | Intel Iris Graphics |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Card Reader | Yes |
| Webcam | Yes |
| HDMI | Yes |
| VGA Ports | No |
| LAN | No |
| Micro HDMI | No |
| USB Type | Two USB Type- C ports |
| Fingerprint Reader | No |
| Battery Type | Li-Ion |
| Pointing Device Touchpad | Yes |
| Keyboard Backlit | Yes |
| Keyboard NumPad | Yes |
| Keyboard Spill Resistant | No |
| Warranty Period | 6 Months |
| Warranty Type | Carry-In Warranty |
| Price | R7999 |
| GRV | 12205 |
| INT | INT013786 |



